درب ضد سرقت شیشه خور

درب ضد سرقت شیشه خور

  • دوشنبه 4 شهریور 1398
  • 2565 نفر

درب ضد سرقت شیشه خور

درب ضد سرقت شیشه خور

درب ضد سرقت زیبا و شیک

نقش درب ضد سرقت در  زیبایی و درکوراسیون منزل و آپارتمان شما غیر قابل انکار است . درب ورودی اولین و آخرین چیزی است که افراد در هنگام ورود و خروج در آپارتمان میبینند و دارای اهمیت فراوانی ست و اولین نقطه ی تاثیرگذاری است که هر بیننده از زیبایی یک آپارتمان را درک میکند ، دکوراسیون این فضا از نکاتی است که برای محیط های خانگی و اداری باید به آن توجه نمود.

تاویژ


یک درب ضد سرقت زیبا و شیک ، همانند یک کت ساده، و یا یک بخش کاملا زیبا و شیک و نشانگر دقت و سلیقه ی شخصیتان است . درب های ضد سرقت شیشه خور تولیدی راشا این زیبایی را است . ممکن است برای شما این سوال به وجود بیاد که این شیشه باعث تضعیف امنیت درب ضد سرقت می شود ؟ در جواب به شما باید بگوییم خیر ، تاثییری ندارد ، زیرا شیشه ها فقط حالت تزئینی داشته و در ساختار و امنیت درب ضد سرقت هیچ خللی ایجاد نمیکند . تمامی ورق های فلزی که در درب ضد سرقت استفاده شده است به صورت سرتاسری بوده و امنیت آن تضمین می شود.

 

ونی گلس دو لنگه


همان گونه که همه می دانیم، درب ضد سرقت  یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخش هایی است . که سبک دکوراسیون داخلی منزل شما را تحت تاثیر قرار می دهد پس در انتخاب درب ضد سرقت خود دقت کنید  تا بتوانید ظاهر منزل خودرا به بهترین شکل ممکن تغییر دهید.
 مسلم است که درب داخلی  نیز بخش مهمی از منزل است، و برای انتخاب  آن باید دقت کرد و وقت گذاشت.

 

مطالب مشابه : درب ضد سرقت زیبا و شیک ، درب ضد سرقت سفید

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,راشا تولید کننده ی انواع درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چیست؟

در سال‌های اخیر یکی از تجهیزات ساختمانی که استفاده از آن‌ها افزایش یافته، درب ضد سرقت است. درب ضد سرقت همانگونه که از اسم آن مشخص است به درب های گفته می شود که مانع ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن و قابل اطمینان باشد که شایان ذکر است اطمینان به منزله صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی می توان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده نمود و به استحکام درب های ضد سرقت پی برد.
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,اجزای درب ضد سرقت

اجزای درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت یکی از پیش بینی هایی است که برای بالا بردن امنیت اماکن و ساختمان های مختلف استفاده می کنند. این گونه درب ها دارای اجزا و تکنولوژی ساختی متفاوت با درب های معمولی هستند و در ساخت این گونه درب ها از جزا و قطعاتی استفاده شده است تا میزان ایمنی درب افزایش یابد.
درب ضد سرقت راشا,انواع درب ضد سرقت,درب ضد سرقت کدام است؟

انواع درب ضد سرقت

اگر به دنبال انتخاب درب ضد سرقت مناسب منزل خود هستید، بدون تردید ذهن شما درگیر این مساله شده که محصول کدام کشور بهترین گزینه است؟ بدون درنظر گرفتن توان مالی که به سادگی پاسخ این پرسش را می دهد؛ می توان با در نظر گرفتن برخی موارد ساده در این زمینه، بهترین گزینه را انتخاب کرد.
درب ضد سرقت ایرانی,مشخصات درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت راشا

درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت راشا داخل ایران ساخته می شود و دارای کیفیت خوبی است که این کیفیت می تواند قابل مقایسه با نمونه های خارجی باشد. اين نوع دربها از نظر ظاهری کاملاً مشابه درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه می باشند، البته در ایران درب هایی با ظاهر مشابه درب های ضد سرقت چینی نیز تولید می شود.