درب ضد سرقت,درب ضد آب,درب لابی,درب اتاق,درب PVC

درب ضد آب

  • سه شنبه 1 آذر 1401
  • 1855 نفر

از مهمترین خصوصیات هایی که برای مشتریان مهم هست ضد آب بودن دربی است که می خواهند در منزل یا محل کار خود استفاده کنند ، استفاده از درب ضد سرقت در مناطقی که آب و هوا شرجی دارند باید دارند باید ضد آب و ضد آفتاب باشند . از این رو میخواهیم شرایط این نوع درب های را باهم بررسی کنیم.

درب ضد آب

از مهمترین خصوصیات هایی که برای مشتریان مهم هست ضد آب بودن دربی است که می خواهند در منزل یا محل کار خود استفاده کنند ، استفاده از درب ضد سرقت در مناطقی که آب و هوا شرجی دارند باید دارند باید ضد آب و ضد آفتاب باشند . از این رو میخواهیم شرایط این نوع درب های را باهم بررسی کنیم.

 

تاثیر محیط روی درب ضد آب

استفاده از درب های ضد سرقت با توجه به متریالی که دارند در شرایط محیطی نا مساعد عد بعد از  حدودا 2 سال رنگ رویه آن به واسطه رطوبت و آب و حتی  نور آفتاب کمرنگتر می شود . زمانی که درب در معرض رطوبت باشد به مرور روکش چوب آن از حالت اولیه خارج می شود و به مرور زمان درب غیر قابل استفاده می شود .

  درب های ضد سرقت و درب های اتاقی معمولا از متریال  MDFو روکش چوب یا  pvc یا لمینیت استفاده شده است . از این رو دربهای ضد سرقت با روکش UV ، درب ضد سرقت فلزی برای استفاده در این شرایط تولید شده اند .

 

 

درب ضد آب سرویس بهداشتی

 محبوبیت چوب برای استفاده از درب های ضد سرقت و درب ورودی و درب سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شود.  از مهمترین مشکلات نگهداری درب های سرویس بهداشتی تماس مستقیم آب با چوب و رطوبت است .همانطور که میدانید چوب در برابر آب مقاومت نداشته و طی مدت زمان دچار ترک و پوسیدگی می شود

از همین رو  بسیاری از افراد تمایل به استفاده از درب های ضدآب در محیط هایی مانند سرویس بهداشتی و حمام هستند.

 

 

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و استفاده از روش های خاص و استفاده از متریال مناسب ضد آب می توان از درب های چوبی به عنوان یک درب مقاوم در برابر آب و رطوبت و زنگ زدگی برای طولانی مدت استفاده نمود.  این نوع درب ها که در مقابل آب و رطوبت مقاوم است به این صورت است که آب در ساختار داخلی آن نفوذ نمی کند و دچار پوسیدگی نمی شود.

 

 درب های  PVC  و ABS  از نوع درب های مقاوم در برابر رطوبت بوده و  با توجه به ساختاری که این نوع متریال دارد، می تواند در برابر رطوبت مقاوم شود ، از همین جهت از رنگ پلی اورتان می توان استفاده کرد.

اگر چه این به منظور ضد آب نمودن نیست و تنها از درب ها در برابر رطوبت محافظت می شود تا آب جذب چوب نشود.

 

 

مطالب مشابه : درب لابی

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,راشا تولید کننده ی انواع درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چیست؟

در سال‌های اخیر یکی از تجهیزات ساختمانی که استفاده از آن‌ها افزایش یافته، درب ضد سرقت است. درب ضد سرقت همانگونه که از اسم آن مشخص است به درب های گفته می شود که مانع ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن و قابل اطمینان باشد که شایان ذکر است اطمینان به منزله صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی می توان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده نمود و به استحکام درب های ضد سرقت پی برد.
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,اجزای درب ضد سرقت

اجزای درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت یکی از پیش بینی هایی است که برای بالا بردن امنیت اماکن و ساختمان های مختلف استفاده می کنند. این گونه درب ها دارای اجزا و تکنولوژی ساختی متفاوت با درب های معمولی هستند و در ساخت این گونه درب ها از جزا و قطعاتی استفاده شده است تا میزان ایمنی درب افزایش یابد.
درب ضد سرقت راشا,انواع درب ضد سرقت,درب ضد سرقت کدام است؟

انواع درب ضد سرقت

اگر به دنبال انتخاب درب ضد سرقت مناسب منزل خود هستید، بدون تردید ذهن شما درگیر این مساله شده که محصول کدام کشور بهترین گزینه است؟ بدون درنظر گرفتن توان مالی که به سادگی پاسخ این پرسش را می دهد؛ می توان با در نظر گرفتن برخی موارد ساده در این زمینه، بهترین گزینه را انتخاب کرد.
درب ضد سرقت ایرانی,مشخصات درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت راشا

درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت راشا داخل ایران ساخته می شود و دارای کیفیت خوبی است که این کیفیت می تواند قابل مقایسه با نمونه های خارجی باشد. اين نوع دربها از نظر ظاهری کاملاً مشابه درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه می باشند، البته در ایران درب هایی با ظاهر مشابه درب های ضد سرقت چینی نیز تولید می شود.