رزت درب ضد سرقت,قفل ضد سرقت,روزت ضد سرقت

روزت ضد سرقت

  • سه شنبه 31 خرداد 1401
  • 2268 نفر

روزت ضد سرقت

روزت ضد سرقت

رزت (روزت) ضد برش درب ضد سرقت چیست؟

محافظت از مغزی درب ضد سرقت یکی از راه های مهم برای بالا بردن امنیت است . در این بخش میخواهیم به معرفی محصولی به نام  رزت بپردازیم . قفل های سیلندری دربهای ضد سرقت نیاز به رزت (روزت) برای محافظت از مغزی قفل را دارند ، همچنین روزت ها یکی از یراق آلاتی هستند که در زیبایی ظاهری درب تاثیر بسزایی را دارا است.

وظیفه رزت به عنوان محافظت کننده مغزی قفل درب ضد سرقت ، ایجاد امنیت بیشتر برای درب ضد سرقت است و مانع ورود راحت سارقین می باشد.

 

 

در حال حاظر رزت های (یا روزت) نصب شده بر روی درب ضد سرقت از جنس آلومینیوم و یا با کیفیت کمی بیشتر از جنس ST37 با ضخامت حداکثر 12 میلی متر و قطر پیچ نگهدارنده 5 میلیمتر می باشد.

امروزه یکی از روش های سارقان برای سرقت از منازل تخریب رزت درب ضد سرقت است.

تخریب شدن رزت امکان دسترسی سارقان به مغزی درب ضد سرقت را فراهم کرده و سارقان نیز با جایگزین کردن مغزی جدید با قدیمی اقدام به باز نمودن درب میکنند.  باید توجه داشته باشید که هر چقدر که کیفیت قفل  مورد استفاده در درب بالا باشد، استفاده از روزت های بی کیفیت و ارزان قیمت ایمنی قفل درب شما را کم خواهد کرد.

در همین راستا شرکت تولیدی صنعتی راشا درب ، به جهت جلوگیری حداکثری از این روش سارقان ، اقدام به ساخت و تولید رزت هایی با ضخامت 24 میلی متری و قطر پیچ 8 میلیمتری نموده است که اصطلاحا به رزت های ضد برش شهرت دارند.

 

رزت های ضد برش قابلیت نصب بر روی تمام درب های ضد سرقت راشا و درب های سیلندری موجود در بازار را دارا می باشد .

قیمت روزت ضد سرقت به صورت تکی :  2250000 هزار تومان

قیمت روزت ضد سرقت به صورت جفت :  4500000 هزار تومان

 برای مشاوره در این خصوص با همکاران ما در شرکت راشادر تماس بگیرید.

 

مطالب مشابه : قفل آژیردار درب ضد سرقت ، چهارچوب درب ضد سرقت

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,راشا تولید کننده ی انواع درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چیست؟

در سال‌های اخیر یکی از تجهیزات ساختمانی که استفاده از آن‌ها افزایش یافته، درب ضد سرقت است. درب ضد سرقت همانگونه که از اسم آن مشخص است به درب های گفته می شود که مانع ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن و قابل اطمینان باشد که شایان ذکر است اطمینان به منزله صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی می توان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده نمود و به استحکام درب های ضد سرقت پی برد.
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,اجزای درب ضد سرقت

اجزای درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت یکی از پیش بینی هایی است که برای بالا بردن امنیت اماکن و ساختمان های مختلف استفاده می کنند. این گونه درب ها دارای اجزا و تکنولوژی ساختی متفاوت با درب های معمولی هستند و در ساخت این گونه درب ها از جزا و قطعاتی استفاده شده است تا میزان ایمنی درب افزایش یابد.
درب ضد سرقت راشا,انواع درب ضد سرقت,درب ضد سرقت کدام است؟

انواع درب ضد سرقت

اگر به دنبال انتخاب درب ضد سرقت مناسب منزل خود هستید، بدون تردید ذهن شما درگیر این مساله شده که محصول کدام کشور بهترین گزینه است؟ بدون درنظر گرفتن توان مالی که به سادگی پاسخ این پرسش را می دهد؛ می توان با در نظر گرفتن برخی موارد ساده در این زمینه، بهترین گزینه را انتخاب کرد.
درب ضد سرقت ایرانی,مشخصات درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت راشا

درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت راشا داخل ایران ساخته می شود و دارای کیفیت خوبی است که این کیفیت می تواند قابل مقایسه با نمونه های خارجی باشد. اين نوع دربها از نظر ظاهری کاملاً مشابه درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه می باشند، البته در ایران درب هایی با ظاهر مشابه درب های ضد سرقت چینی نیز تولید می شود.