درب ضد سرقت

ابعاد درب ضد سرقت

  • دوشنبه 28 تیر 1400
  • 4734 نفر

ابعاد درب ضد سرقت های ایرانی ، ترک ، دو لنگه

ابعاد درب ضد سرقت


 
مهمترین موضوع در بحث نصب درب های ضد سرقت ابعاد این نوع درب ها می باشد . اصولا اگر درب ضد سرقتی که شما خریداری کردین استاندارد باشد ، قطعا ابعاد استانداردی دارد. ابعاد استاندارد درب ضد سرقت  ۱۰۵  در۲۱۰ است و همچنین ۱۱۰ در۲۱۰  سانتی متر می باشد. برای نصب درب ضد سرقت مهمترین بحث فضای مورد نیاز برای نصب ساب فریم است که از۲ سانتی متر عرض و ارتفاع ۱ سانتی متر باید بیشتر ساخته شود.
برخی از چهارچوب هایی که ابعاد سفارشی دارند برای سفارش میتوانند درب ضد سرقت خود را به صورت ابعاد سفارشی تهیه کنند ، همچنین با استفاده از تکنیک تخریب ، میتوانند ابعاد چهارچوب  را تغییر دهند . 
موضوع دیگری که در این بخش وجود دارد،  قطر لقار دیوار است که در نصب درب ضد سرقت موثر است. فاصله ۱۱۱ داخل به داخل فریم انتظار بعد از نصب ساب فریم فلزی می باشد. 

 


معرفی ساب فریم

 

ساب فریم می تواند از قوطی ۳۰ در ۴۰ و یا هر نوع فلز دیگری باشد، همچنین طول ساب فریم انتظار برای درب ضد سرقت به ۲۱۲ سانتی متر میرسد که به این معنا است : از کفی تمام شده تا زیر نعل درگاها نباید بیشتر از ۲۱۲ سانتی متر باشد. البته باید بیان شود هیچ گونه محدودیتی برای ساخت درب های ضد سرقت با ابعاد سفارشی وجود ندارد و درب های ضد سرقت می تواند با طول و عرض های مختلف در سایزهای سفارشی ساخته شوند.

 

ابعاد غیر متعارف

در حالت استاندارد ، عرض های درب در ضد سرقت نباید بیشتر از ۱۲۵ سانتی متر متجاوز باشد برای درب هایی ابعادشان بیشتر از ۱۲۵ سانتی متر است میتوان از درب های ضد سرقت یک و نیم لنگه و دو لنگه که زیبایی منحصر به فردی دارد استفاده کرد.
درب های ضد سرقت دو لنگه  نهایتا می تواند ۲00 سانتی متر باشد. حمل درب های ضد سرقت دو لنگه بسیار سخت تر تک لنگه می باشد و نصب این نوع درب ها نیازمند استفاده از نصب های مجرب می باشد حمل درب های ضد سرقت دو لنگه بسیار سخت تر تک لنگه می باشد و نصب این نوع درب ها نیازمند استفاده از افراد متخصص مجرب می باشد، حال نیز اگر درب ضد سرقتی بود که ابعادی بیشتر از این داشت باید ساخت آن به صورت سفارشی صورت گرفته شود. 
ابعاد درب ضد سرقت چینی و ترک و ... نیز طبق همین اندازه ها است و تاثیر خاصی بر شرایط نصب ندارد . ولی باید خاطر نشان کرد که نصب و حمل درب های ضد سرقت دو لنگه بسیار سخت تر تک لنگه می باشد. از جهت قیمت همان طور که مشخص است با توجه به استفاده بیشتر از متریال در کارخانه برای ساخت درب های سفارشی عریض باید از ورق های کات شده ای که عرض و طول بیشتری دارند، استفاده شود. 
 

 

 

مطالب بیشتر : درب ضد سرقت ترک  ، درب ضد سرقت مدل بهار ، قیمت درب ضد سرقت

 

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,راشا تولید کننده ی انواع درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چیست؟

در سال‌های اخیر یکی از تجهیزات ساختمانی که استفاده از آن‌ها افزایش یافته، درب ضد سرقت است. درب ضد سرقت همانگونه که از اسم آن مشخص است به درب های گفته می شود که مانع ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن و قابل اطمینان باشد که شایان ذکر است اطمینان به منزله صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی می توان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده نمود و به استحکام درب های ضد سرقت پی برد.
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,اجزای درب ضد سرقت

اجزای درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت یکی از پیش بینی هایی است که برای بالا بردن امنیت اماکن و ساختمان های مختلف استفاده می کنند. این گونه درب ها دارای اجزا و تکنولوژی ساختی متفاوت با درب های معمولی هستند و در ساخت این گونه درب ها از جزا و قطعاتی استفاده شده است تا میزان ایمنی درب افزایش یابد.
درب ضد سرقت راشا,انواع درب ضد سرقت,درب ضد سرقت کدام است؟

انواع درب ضد سرقت

اگر به دنبال انتخاب درب ضد سرقت مناسب منزل خود هستید، بدون تردید ذهن شما درگیر این مساله شده که محصول کدام کشور بهترین گزینه است؟ بدون درنظر گرفتن توان مالی که به سادگی پاسخ این پرسش را می دهد؛ می توان با در نظر گرفتن برخی موارد ساده در این زمینه، بهترین گزینه را انتخاب کرد.
درب ضد سرقت ایرانی,مشخصات درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت راشا

درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت راشا داخل ایران ساخته می شود و دارای کیفیت خوبی است که این کیفیت می تواند قابل مقایسه با نمونه های خارجی باشد. اين نوع دربها از نظر ظاهری کاملاً مشابه درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه می باشند، البته در ایران درب هایی با ظاهر مشابه درب های ضد سرقت چینی نیز تولید می شود.