درب ضد سرقت ,درب ضد سرقت سفید ,درب ضد سرقت ارزان,درب ضد سرقت شیک,درب ضد سرقت سفید شیک,درب ضد سرقت روکش رنگ,درب ضد سرقت یک رو فلز,درب ضد سرقت فلزی,درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت سفید

  • شنبه 26 مرداد 1398
  • 2458 نفر

گروه تولیدی راشا درب های سفید خود را در دو گروه روکش رنگ و روکش پی وی سی تولید می نماید ، درب های رنگ سفید با استایل خاصی که به دکوراسیون داخلی آپارتمان شما می بخشد ، موجب خاص شدن منزل و آپارتمان شما می شود . 

درب ضد سرقت سفید

رنگ سفید در دکوراسیون داخلی

 رنگ قدرتمند ترین رنگ در میان رنگ های مورد استفاده در در طراحی دکوراسیون داخلی است و از نظر مردم سفید رنگ  یک رنگ بی رنگی است و دلیل این مساله غالب بودن رنگ سفید در اغلب فضا های داخلی منزل می باشد. رنگ سفید در مقایسه با رنگ های قرمز و سبز و قهوه ای کمتر به چشم بیننده می آید اما نمی توان از تاثیر گذاری رنگ سفید در طراحی دکوراسیون داخلی چشم پوشی کرد. 

 

درب ضد سرقت سفید

گروه تولیدی راشا درب های ضد سرقت سفید خود را در دو گروه روکش رنگ و روکش پی وی سی تولید می نماید ، درب ضد سرقت رنگ سفید با استایل خاصی که به دکوراسیون داخلی آپارتمان شما می بخشد ، موجب خاص شدن منزل و آپارتمان شما می شود . 

 

whitedoor

 

درب های سفید روکش رنگ

درب های سفید روکش رنگ از نوع رنگ پلی اورتان بوده که در مقابل رطوبت و نور آفتاب و گرد و غبار بسیار مقاوم بوده و به دلیل وجود رنگ پلی اورتان  طول عمر مضاعف تری نسبت به سایر مدل ها دارد . 

 

درب های سفید روکش PVC

 درب های ضد سرقت سفید روکش PVC  از نوع بهترین روکش های مرغوب بازار بوده و این نوع روکش ها به دلیل ساختاری که دارند در مقابل رطوبت نیز ، مقاومت بسیار بالایی را دارند . 

 

 

مطالب مشابه : بهترین مارک درب ضد سرقت   ،   درب ضد سرقت ارزان

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,راشا تولید کننده ی انواع درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چیست؟

در سال‌های اخیر یکی از تجهیزات ساختمانی که استفاده از آن‌ها افزایش یافته، درب ضد سرقت است. درب ضد سرقت همانگونه که از اسم آن مشخص است به درب های گفته می شود که مانع ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن و قابل اطمینان باشد که شایان ذکر است اطمینان به منزله صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی می توان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده نمود و به استحکام درب های ضد سرقت پی برد.
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,اجزای درب ضد سرقت

اجزای درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت یکی از پیش بینی هایی است که برای بالا بردن امنیت اماکن و ساختمان های مختلف استفاده می کنند. این گونه درب ها دارای اجزا و تکنولوژی ساختی متفاوت با درب های معمولی هستند و در ساخت این گونه درب ها از جزا و قطعاتی استفاده شده است تا میزان ایمنی درب افزایش یابد.
درب ضد سرقت راشا,انواع درب ضد سرقت,درب ضد سرقت کدام است؟

انواع درب ضد سرقت

اگر به دنبال انتخاب درب ضد سرقت مناسب منزل خود هستید، بدون تردید ذهن شما درگیر این مساله شده که محصول کدام کشور بهترین گزینه است؟ بدون درنظر گرفتن توان مالی که به سادگی پاسخ این پرسش را می دهد؛ می توان با در نظر گرفتن برخی موارد ساده در این زمینه، بهترین گزینه را انتخاب کرد.
درب ضد سرقت ایرانی,مشخصات درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت راشا

درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت راشا داخل ایران ساخته می شود و دارای کیفیت خوبی است که این کیفیت می تواند قابل مقایسه با نمونه های خارجی باشد. اين نوع دربها از نظر ظاهری کاملاً مشابه درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه می باشند، البته در ایران درب هایی با ظاهر مشابه درب های ضد سرقت چینی نیز تولید می شود.