بهترین برند درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ,درب ضد سرقت ارزان,درب ,در,سرقت ,درب ضد سرقت اینترنتی,بورس درب ضد سرقت

بهترین برند درب ضد سرقت

  • چهارشنبه 16 بهمن 1398
  • 6280 نفر

بهترین برند درب ضد سرقتبهترین برند درب ضد سرقت ترک، درب ضد سرقت سور مي باشد كه توسط کشور ترکیه ساخته مي شود كه بی شک یکی از انواع درب های ضد سرقتی که دارای کیفیت بسیار مناسب و قیمتی چشم گیر با متریال اصلي می باشد. اين دربها عایق صداو  رطوبت و حرارت، در برابر برش و فشار مقاوم، در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله مستحکم و همچنين دارای اسکلت فلزی قوی شامل دو لایه روکش فلزی از جنس نورد سرد به ضخامت  یک و نیم  میلی متر و چهارچوب این درب ها پیش ساخته از ورق به ضخامت 1.5 میلی متر و  با پایه مقاوم ضد زنگ از جنس استیل ساخته می شود و معمولاً بخش داخل لنگه درب ضد سرقت از ورق فلزی مقاوم استفاده می شود تا نفوذ به داخل ساختمان را غیرممکن کرده و یا به تأخیر بیندازد.

 

بهترین برند درب ضد سرقت

اهمیت از اطلاع بهترین مارک و برند درب ضد سرقت کمک شایانی در خرید درب ضد سرقت به ما میکند  ، به دلیل اینکه دانستن و شناختن برند و مارک معتبر باعث می شود که با آگاهی و شناخت کامل درب مورد نظ خود را تهیه کنیم

 

درب ضد سرقت

بهترین برند درب ضد سرقت ایرانی

 

در درب های ضد سرقت ایرانی برند های معتبری از جمله افرا ، راشا و ... می باشد . برند راشا با بیش از 10 سال سابقه تولید در درب ضد سرقت ، با استفاده از بهترین متریال روز ، توانسته است محصولات خود را با کیفیتی بسیار بالا تولید کند ، از این جهت است که باعث شده در مدتی بسیار کوتاه جای خود را در بین مردم پیدا کند.

خیلی از افراد شروع به تولید محصولات راشا با قیمتی بسیار پایین هستند ، به خاطر کپی زدن محصولات ، نه تنها از متریال نا مرغوب استفاده کردن ، بلکه با استفاده از این کار و پایین آوردن کیفیت بسیار پایینی را تولید می کنند.

 

 

بهترین برند درب ضد سرقت چینی و ترک

بهترین برند درب ضد سرقت ترک، درب ضد سرقت سور مي باشد كه توسط کشور ترکیه ساخته مي شود كه بی شک یکی از انواع درب های ضد سرقتی که دارای کیفیت بسیار مناسب و قیمتی چشم گیر با متریال اصلي می باشد. اين دربها عایق صداو  رطوبت و حرارت، در برابر برش و فشار مقاوم، در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله مستحکم و همچنين دارای اسکلت فلزی قوی شامل دو لایه روکش فلزی از جنس نورد سرد به ضخامت  یک و نیم  میلی متر و چهارچوب این درب ها پیش ساخته از ورق به ضخامت 1.5 میلی متر و  با پایه مقاوم ضد زنگ از جنس استیل ساخته می شود و معمولاً بخش داخل لنگه درب ضد سرقت از ورق فلزی مقاوم استفاده می شود تا نفوذ به داخل ساختمان را غیرممکن کرده و یا به تأخیر بیندازد.

درب ضد سرقت چینی

 

مطالب مشابه : درب رویه فلز ، درب ضد سرقت در اردبیل

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,راشا تولید کننده ی انواع درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چیست؟

در سال‌های اخیر یکی از تجهیزات ساختمانی که استفاده از آن‌ها افزایش یافته، درب ضد سرقت است. درب ضد سرقت همانگونه که از اسم آن مشخص است به درب های گفته می شود که مانع ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن و قابل اطمینان باشد که شایان ذکر است اطمینان به منزله صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی می توان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده نمود و به استحکام درب های ضد سرقت پی برد.
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,اجزای درب ضد سرقت

اجزای درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت یکی از پیش بینی هایی است که برای بالا بردن امنیت اماکن و ساختمان های مختلف استفاده می کنند. این گونه درب ها دارای اجزا و تکنولوژی ساختی متفاوت با درب های معمولی هستند و در ساخت این گونه درب ها از جزا و قطعاتی استفاده شده است تا میزان ایمنی درب افزایش یابد.
درب ضد سرقت راشا,انواع درب ضد سرقت,درب ضد سرقت کدام است؟

انواع درب ضد سرقت

اگر به دنبال انتخاب درب ضد سرقت مناسب منزل خود هستید، بدون تردید ذهن شما درگیر این مساله شده که محصول کدام کشور بهترین گزینه است؟ بدون درنظر گرفتن توان مالی که به سادگی پاسخ این پرسش را می دهد؛ می توان با در نظر گرفتن برخی موارد ساده در این زمینه، بهترین گزینه را انتخاب کرد.
درب ضد سرقت ایرانی,مشخصات درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت راشا

درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت راشا داخل ایران ساخته می شود و دارای کیفیت خوبی است که این کیفیت می تواند قابل مقایسه با نمونه های خارجی باشد. اين نوع دربها از نظر ظاهری کاملاً مشابه درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه می باشند، البته در ایران درب هایی با ظاهر مشابه درب های ضد سرقت چینی نیز تولید می شود.