درب ضد سرقت خوب

درب ضد سرقت لوکس

  • یکشنبه 27 مرداد 1398
  • 2303 نفر

از مهمترین ویژگی هایی که یک درب ضد سرقت لوکس باید داشته باشد ضخامت ورق چهار چوب است ، ضخامت چهار چوب تاثیر بسزایی در بالا بردن کیفیت درب ضد سرقت دارد ، یکی از ویژگی های خوب بودن درب ضد سرقت داشتن حداقل ضخامت چهارچوب 1.25 میلیمتر است . 

درب ضد سرقت لوکس

 

درب ضد سرقت لوکس چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

 

امروز می خواهیم شما را با ویژگی های منحصر به فردی که یک درب ضد سرقت خوب و لوکس باید دارا باشد آشنا کنیم . 

 

از مهمترین ویژگی هایی که یک  درب ضد سرقت لوکس باید داشته باشد ضخامت ورق چهار چوب است ، ضخامت چهار چوب تاثیر بسزایی در بالا بردن کیفیت درب ضد سرقت دارد ، یکی از ویژگی های خوب بودن درب ضد سرقت داشتن حداقل ضخامت چهارچوب 1.25 میلیمتر است . 

 

از دیگر ویژگی های مهم دیگری که درب ضد سرقت باید داشته باشد این است که درب ضد سرقت مورد نظر شما باید دارای دریچه هایی برای پر کردن مصالح داخل چهارچوب داشته باشد . ورق داخلی یک تکه فولادی حداقل ضخامت 0.5 میلیمتر داشته باشد . 

 

همچنین درب ضد سرقت شما باید دارای ورق یک تیکه یولونیت برای عایق صدا باشد .

 

حداقل ضخامت ورق رویه درب ضد سرقت باید  8 میلیمتر باشد تا بتواند استقامت خوبی  در مقابله با نفوز ها داشته باشد . 

 

درب ضد سرقت مورد نظر حداقل باید دو قفل بر روی آن داشته باشد 

 

مطالب مشابه : کاتالوگ درب ضد سرقت  ، درب ضد سرقت سفید 

 

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,راشا تولید کننده ی انواع درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چیست؟

در سال‌های اخیر یکی از تجهیزات ساختمانی که استفاده از آن‌ها افزایش یافته، درب ضد سرقت است. درب ضد سرقت همانگونه که از اسم آن مشخص است به درب های گفته می شود که مانع ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن و قابل اطمینان باشد که شایان ذکر است اطمینان به منزله صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی می توان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده نمود و به استحکام درب های ضد سرقت پی برد.
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,اجزای درب ضد سرقت

اجزای درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت یکی از پیش بینی هایی است که برای بالا بردن امنیت اماکن و ساختمان های مختلف استفاده می کنند. این گونه درب ها دارای اجزا و تکنولوژی ساختی متفاوت با درب های معمولی هستند و در ساخت این گونه درب ها از جزا و قطعاتی استفاده شده است تا میزان ایمنی درب افزایش یابد.
درب ضد سرقت راشا,انواع درب ضد سرقت,درب ضد سرقت کدام است؟

انواع درب ضد سرقت

اگر به دنبال انتخاب درب ضد سرقت مناسب منزل خود هستید، بدون تردید ذهن شما درگیر این مساله شده که محصول کدام کشور بهترین گزینه است؟ بدون درنظر گرفتن توان مالی که به سادگی پاسخ این پرسش را می دهد؛ می توان با در نظر گرفتن برخی موارد ساده در این زمینه، بهترین گزینه را انتخاب کرد.
درب ضد سرقت ایرانی,مشخصات درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت راشا

درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت راشا داخل ایران ساخته می شود و دارای کیفیت خوبی است که این کیفیت می تواند قابل مقایسه با نمونه های خارجی باشد. اين نوع دربها از نظر ظاهری کاملاً مشابه درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه می باشند، البته در ایران درب هایی با ظاهر مشابه درب های ضد سرقت چینی نیز تولید می شود.