درب ضد سرقت در یاسوج,درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان در یاسوج,فروش درب ضد سرقت در یاسوج

درب ضد سرقت در یاسوج

  • یکشنبه 23 تیر 1398
  • 3208 نفر

 گروه صنعتی راشا با به کار گیری دانش نوین در عرصه تولید درب های ضد سرقت با بهترین کیفیت و قیمت مناسب آماده فروش انواع درب ضد سرقت به قیمت تک و عمده در یاسوج می باشد . برای خرید و نصب  درب ضد سرقت با گروه تولیدی صنعتی راشا تماس حاصل نمایید.

درب ضد سرقت در یاسوج

درب ضد سرقت مهمترین نیاز هر ساختمان است ، گروه تولیدی صنعتی راشا بهترین درب ضد سرقت در یاسوج  را ارائه میدهد.

 

معرفی شهر یاسوج

شهر یاسوج در کنار رودخانه بشار و در دامنه قله دنا  در ارتفاع ۱۸۷۰ متری از سطح دریا قرار گرفته است ،  در فصل زمستان برف زیادی در شهر یاسوج می‌بارد و اکثر نقاط و ارتفاعات اطراف این شهر برای مدت طولانی کاملا پوشیده از برف می شود. جدیدا در یاسوج و در روستایی نزدیک آن به اسم مختار نفت سبک کشف شده‌است.در این مناطق گاز طبیعی فراونی نیز کشف شده‌ که باعث شده این منطقه زیبایی گردشکری داری پتانسیل بالا شود.

yasoj

 

شهر یاسوج در منطقهٔ اقلیم سردسیری واقع شده است  و دارای هوای معتدل متمایل به سرد است ، در این شهر میزان بارش های برف و باران بسیار زیاد می‌باشد و به علت بارش فراوان برف و باران و پوشیده شدن ارتفاعات از برف برای مدت بسیار طولانیی از سال، از منابع کافی آب برخوردار است.

 

آبشار یاسوج اصلی‌ترین جاذبه گردشگری شهر یاسوج است. این آبشار  در فاصله ۲ کیلومتری از مرکز شهر و در شمال شهر یاسوج واقع شده است ، این آبشار هر ساله مورد توجه گردشگران و توریستهای ایرانی و خارجی بسیاری قرار می‌گیرد.

 

نمایندگی درب ضد سرقت در یاسوج

گروه صنعتی راشا تمامی درب های تولیدی خود را به تمامی شهر های ایران میفرستد.

 

درب ضد سرقت ارزان یاسوج

درب های ضد سرقت شیک را میتوانید با سفارش در شهر یاسوج  تهیه کنید.

 

قیمت درب ضد سرقت ترک در یاسوج

قیمت درب ضد سرقت ترک در یاسوج  بسیار ارزان می باشد ، زیرا این شرکت با استفاده از بکار گیری دانش نوین توانسته است تمامی درب ها را در حین زیبایی با بهترین کیفت تولید و عرضه نماید.

 

درب های ضد سرقت راشا

 گروه صنعتی راشا با به کار گیری دانش نوین در عرصه تولید درب های ضد سرقت با بهترین کیفیت و قیمت مناسب آماده فروش انواع  درب ضد سرقت در یاسوج  می باشد . برای خرید و نصب  درب ضد سرقت با گروه تولیدی صنعتی راشا تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 شماره تماس :

02166593911

 

02166593912

 

09122933479

 

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,راشا تولید کننده ی انواع درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چیست؟

در سال‌های اخیر یکی از تجهیزات ساختمانی که استفاده از آن‌ها افزایش یافته، درب ضد سرقت است. درب ضد سرقت همانگونه که از اسم آن مشخص است به درب های گفته می شود که مانع ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن و قابل اطمینان باشد که شایان ذکر است اطمینان به منزله صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی می توان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده نمود و به استحکام درب های ضد سرقت پی برد.
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,اجزای درب ضد سرقت

اجزای درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت یکی از پیش بینی هایی است که برای بالا بردن امنیت اماکن و ساختمان های مختلف استفاده می کنند. این گونه درب ها دارای اجزا و تکنولوژی ساختی متفاوت با درب های معمولی هستند و در ساخت این گونه درب ها از جزا و قطعاتی استفاده شده است تا میزان ایمنی درب افزایش یابد.
درب ضد سرقت راشا,انواع درب ضد سرقت,درب ضد سرقت کدام است؟

انواع درب ضد سرقت

اگر به دنبال انتخاب درب ضد سرقت مناسب منزل خود هستید، بدون تردید ذهن شما درگیر این مساله شده که محصول کدام کشور بهترین گزینه است؟ بدون درنظر گرفتن توان مالی که به سادگی پاسخ این پرسش را می دهد؛ می توان با در نظر گرفتن برخی موارد ساده در این زمینه، بهترین گزینه را انتخاب کرد.
درب ضد سرقت ایرانی,مشخصات درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت راشا

درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت راشا داخل ایران ساخته می شود و دارای کیفیت خوبی است که این کیفیت می تواند قابل مقایسه با نمونه های خارجی باشد. اين نوع دربها از نظر ظاهری کاملاً مشابه درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه می باشند، البته در ایران درب هایی با ظاهر مشابه درب های ضد سرقت چینی نیز تولید می شود.