کلید کارگری,کلید کارگری درب ضد سرقت,کلید کارگری در درب ضد سرقت ,تعداد کلید کارگری در درب ضد سرقت ,قفل درب ضد سرقت ,درب ضد سرقت ,کلید سرایداری

کلید کارگری

  • یکشنبه 20 مرداد 1398
  • 2194 نفر

کلید کارگری در درب ضد سرقت

کلید کارگری

کلید کارگری در درب ضد سرقت

 

در مدل قفل های درب های ضد سرقت  بعضی از درب های ضد سرقت (اکثر درب های ضد سرقت چینی ) ، دو عدد کلید کارگری موجود است که زمانی که ساختمان در مرحله ساخت است از این کلید ها استفاده می شود ، سپس بعد از اینکه شما آپارتمان مد نظر خود را از سازنده تحویل گرفتین می توانید با کلید اصلی قفل درب ضد سرقت را باز کنید ، توجه داشته باشید که بعد از استفاده از کلید اصلی دیگر قادر به استفاده از کلید کارگری نخواهید بود و کلید ها عملا غیر قابل استفاده می شود . 

کلید

 

کلید کارگری چیست؟

از کلید کارگری در درب های ضد سرقت استفاده میشود . استفاده از این کلید باعث شده تا امنیت آپارتمان های در حال ساخت بیشتر افزایش پیدا کند. 

 

 

 

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,راشا تولید کننده ی انواع درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چیست؟

در سال‌های اخیر یکی از تجهیزات ساختمانی که استفاده از آن‌ها افزایش یافته، درب ضد سرقت است. درب ضد سرقت همانگونه که از اسم آن مشخص است به درب های گفته می شود که مانع ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن و قابل اطمینان باشد که شایان ذکر است اطمینان به منزله صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی می توان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده نمود و به استحکام درب های ضد سرقت پی برد.
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,اجزای درب ضد سرقت

اجزای درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت یکی از پیش بینی هایی است که برای بالا بردن امنیت اماکن و ساختمان های مختلف استفاده می کنند. این گونه درب ها دارای اجزا و تکنولوژی ساختی متفاوت با درب های معمولی هستند و در ساخت این گونه درب ها از جزا و قطعاتی استفاده شده است تا میزان ایمنی درب افزایش یابد.
درب ضد سرقت راشا,انواع درب ضد سرقت,درب ضد سرقت کدام است؟

انواع درب ضد سرقت

اگر به دنبال انتخاب درب ضد سرقت مناسب منزل خود هستید، بدون تردید ذهن شما درگیر این مساله شده که محصول کدام کشور بهترین گزینه است؟ بدون درنظر گرفتن توان مالی که به سادگی پاسخ این پرسش را می دهد؛ می توان با در نظر گرفتن برخی موارد ساده در این زمینه، بهترین گزینه را انتخاب کرد.
درب ضد سرقت ایرانی,مشخصات درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت راشا

درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت راشا داخل ایران ساخته می شود و دارای کیفیت خوبی است که این کیفیت می تواند قابل مقایسه با نمونه های خارجی باشد. اين نوع دربها از نظر ظاهری کاملاً مشابه درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه می باشند، البته در ایران درب هایی با ظاهر مشابه درب های ضد سرقت چینی نیز تولید می شود.