درب ضد سرقت,تعویض درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,راشا در,راشا درب,تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

تعویض درب معمولی با درب ضد سرقت

  • پنجشنبه 13 دی 1397
  • 2387 نفر

شاید زمان آن رسیده است که خانه خود را امن تر از گذشته کنید بخصوص از محلی که اکثر سرقت ها از آنجا صورت می گیرد یعنی درب های ورودی.برای استفاده از درب ضد سرقت به جای درب های معمولی بهترین انتخاب برای پیشگیری از دزدی و سرقت می باشد...

جایگزین درب های معمولی با درب ضد سرقت

شاید زمان آن رسیده است که خانه خود را امن تر از گذشته کنید بخصوص از محلی که اکثر سرقت ها از آنجا صورت می گیرد یعنی درب های ورودی.برای استفاده از درب ضد سرقت به جای درب های معمولی بهترین انتخاب برای پیشگیری از دزدی و سرقت می باشد.انواع مختلفی از درب ضد سرقت با برند های گوناگون و تولید کنندگان خارجی و داخلی ، در بازار یافت می شود. برای تعویض درب ضد سرقت با درب های قدیمی دیگر ،مهمترین عامل محاسباتی ابعاد درب ضد سرقت و چهار چوب درب قدیمی است.

در ابتدا نصاب از سوی شرکت فرستاده می‌شود تا اندازه گیری دقیقی از چارچوب فلزی داشته باشد و سپس چارچوب فلزی درب ضد سرقت مطابق با اندازه های از پیش گرفته شده ساخته می‌شود و به همان چارچوب فلزی قبلی جوش داده می شود.یک نکته ای قابل ذکر می‌باشد که طبق پروسه چارچوب جدید درب ضد سرقت بر روی چارچوب قدیمی فلزی جوش داده می‌شود. پس نیازی به کندن چارچوب فلزی قدیمی نمی‌باشد مگر در مواردی خاص که عرض درب قدیمی کم باشد.برای افزایش مقاومت چارچوب  جدید در برابر دیلم باید پشت آن را با مصالح ساختمانی مانند سیمان پر کرد. 

برای پنهان نمودن و عدم دید چارچوب قدیمی در هر دو ظرف رویه چوبی به چارچوب فلزی نصب می‌شود تا کاملا آن را پوشش دهد و در مراحل انتهایی درب ضد سرقت نصب می‌گردد.به دلیل عدم کندن چارچوب قدیمی مشتریان رضایت بیشتری دارند.در این نوع روش نصب هیچ گونه تغییری در مشخصات درب ضد سرقت وجود ندارد جز ابعاد آن که سفارشی ساخته می‌شود.

درب های ضد سرقت چینی و ترک موجود در بازار دارای ابعاد تعریف شده ای هستند.درب ضد سرقت ترک در ابعاد 220*115 سانتی متر و درب ضد سرقت چینی 210*105 سانتی متر می باشد .اگر این فضا وجود داشته باشد دیگر نیاز به تغییر چهار چوب نیست اما اگر این فضا بزرگتر و یا کوچکتر باشد نیازمند کمی تغییرات برای جفت شدن درب ضد سرقت با چهار چوب قدیمی می باشد.برای گرفتن اندازه های چهارچوب درب ضد سرقت از برجسته ترین قسمت چهار چوب دو طرف درب اندازه گیری  می شود.ابعاد درب ضد سرقت باید از این اندازه نیم تا یک سانت کوچکتر باشد.

مزایا تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

 

عدم کندن چارچوب قدیمی

مقاومت بسیار بالا

ابعاد سفارشی توسط مشتری

روکش متناسب با سفارش مشتري

اسکلت و چهار چوب فولادي

ورقه هاي فولادي پوشش دهنده سراسري 

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,راشا تولید کننده ی انواع درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چیست؟

در سال‌های اخیر یکی از تجهیزات ساختمانی که استفاده از آن‌ها افزایش یافته، درب ضد سرقت است. درب ضد سرقت همانگونه که از اسم آن مشخص است به درب های گفته می شود که مانع ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن و قابل اطمینان باشد که شایان ذکر است اطمینان به منزله صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی می توان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده نمود و به استحکام درب های ضد سرقت پی برد.
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,اجزای درب ضد سرقت

اجزای درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت یکی از پیش بینی هایی است که برای بالا بردن امنیت اماکن و ساختمان های مختلف استفاده می کنند. این گونه درب ها دارای اجزا و تکنولوژی ساختی متفاوت با درب های معمولی هستند و در ساخت این گونه درب ها از جزا و قطعاتی استفاده شده است تا میزان ایمنی درب افزایش یابد.
درب ضد سرقت راشا,انواع درب ضد سرقت,درب ضد سرقت کدام است؟

انواع درب ضد سرقت

اگر به دنبال انتخاب درب ضد سرقت مناسب منزل خود هستید، بدون تردید ذهن شما درگیر این مساله شده که محصول کدام کشور بهترین گزینه است؟ بدون درنظر گرفتن توان مالی که به سادگی پاسخ این پرسش را می دهد؛ می توان با در نظر گرفتن برخی موارد ساده در این زمینه، بهترین گزینه را انتخاب کرد.
درب ضد سرقت ایرانی,مشخصات درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت راشا

درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت راشا داخل ایران ساخته می شود و دارای کیفیت خوبی است که این کیفیت می تواند قابل مقایسه با نمونه های خارجی باشد. اين نوع دربها از نظر ظاهری کاملاً مشابه درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه می باشند، البته در ایران درب هایی با ظاهر مشابه درب های ضد سرقت چینی نیز تولید می شود.