درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,درب ضد سرقت خارجي,درب ضد سرقت چيني

درب ضد سرقت خارجي

  • چهارشنبه 10 مهر 1398
  • 2452 نفر

درب ضد سرقت خارجي در كشور چين و تركيه توليد ميشود

درب ضد سرقت خارجي

درب ضد سرقت خارجي در كشور چين و تركيه توليد ميشود ، اين گونه درب ها از نظر كيفيت ساخت قابل قبول هستند ، لازم به ذكر است كه درب هاي ضد سرقت ترك از لحاظ كيفيتي داراي سطح بسيار بالايي مي باشد ، در مقابل اين گونه درب ها ، درب هاي ضد سرقت چيني وجود دارند .

 

درب ضد سرقت خارجی

 

درب ضد سرقت چيني 

درب ضد سرقت چيني جزو درب هاي ضد سرقت خارجي محسوب ميشود ، قابل ذكر است كه دري هايي كه در كشور چين توليد ميشود از نظر كيفيتي در سطح بسيار پاييني قرار دارد ، معمولا از اين گونه درب ها در ساخت و ساز هاي كم هزينه و بي كيفيت استفاده ميشود . 

برای اطلاعات بیشتر از تفاوت درب های ضد سرقت چینی با بقیه درب ها  اینجا کلیک نمایید. 

 

روکش درب ضد سرقت خارجی 

در درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه ، از روکش های بسیار با کیفیت استفاده شده . شما برای آشنایی و شناخت بیشتر روکش درب های ضد سرقت میتوانید تمامی اطلاعات و مقایسه این روکش ها را در لینک زیر بخوانید .

روکش درب های ضد سرقت 

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,راشا تولید کننده ی انواع درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چیست؟

در سال‌های اخیر یکی از تجهیزات ساختمانی که استفاده از آن‌ها افزایش یافته، درب ضد سرقت است. درب ضد سرقت همانگونه که از اسم آن مشخص است به درب های گفته می شود که مانع ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن و قابل اطمینان باشد که شایان ذکر است اطمینان به منزله صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی می توان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده نمود و به استحکام درب های ضد سرقت پی برد.
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,اجزای درب ضد سرقت

اجزای درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت یکی از پیش بینی هایی است که برای بالا بردن امنیت اماکن و ساختمان های مختلف استفاده می کنند. این گونه درب ها دارای اجزا و تکنولوژی ساختی متفاوت با درب های معمولی هستند و در ساخت این گونه درب ها از جزا و قطعاتی استفاده شده است تا میزان ایمنی درب افزایش یابد.
درب ضد سرقت راشا,انواع درب ضد سرقت,درب ضد سرقت کدام است؟

انواع درب ضد سرقت

اگر به دنبال انتخاب درب ضد سرقت مناسب منزل خود هستید، بدون تردید ذهن شما درگیر این مساله شده که محصول کدام کشور بهترین گزینه است؟ بدون درنظر گرفتن توان مالی که به سادگی پاسخ این پرسش را می دهد؛ می توان با در نظر گرفتن برخی موارد ساده در این زمینه، بهترین گزینه را انتخاب کرد.
درب ضد سرقت ایرانی,مشخصات درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت راشا

درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت راشا داخل ایران ساخته می شود و دارای کیفیت خوبی است که این کیفیت می تواند قابل مقایسه با نمونه های خارجی باشد. اين نوع دربها از نظر ظاهری کاملاً مشابه درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه می باشند، البته در ایران درب هایی با ظاهر مشابه درب های ضد سرقت چینی نیز تولید می شود.