درب ضد سرقت,دزد گیر اماکن,نصب دزد گیر بر روی درب ضد سرقت,راشا در

نصب دزدگیر بر روی دربهای ضد سرقت

  • چهارشنبه 22 اسفند 1397
  • 1931 نفر

دستگاهی پیشرفته برای اعلان سرقت می باشد که حتی می توان بدون نیاز به کابل هم آن را نصب کرد. این دستگاه دارای چندین چشمی الکترونیکی می باشد که با شناسائی کوچک ترین حرکت در محیط شما، به سرعت با به صدا در آوردن آژیر امنیتی اعلام سرقت نموده و همچنین امکان تماس گیری با شما در صورت حضور نداشتنتان در محل را هم داراست.

نصب دزدگیر بر روی دربهای ضد سرقت

دزدگیر اماکن چیست؟

دستگاهی پیشرفته برای اعلان سرقت می باشد که حتی می توان بدون نیاز به کابل هم آن را نصب کرد. این دستگاه دارای چندین چشمی الکترونیکی می باشد که با شناسائی کوچک ترین حرکت در محیط شما، به سرعت با به صدا در آوردن آژیر امنیتی اعلام سرقت نموده و همچنین امکان تماس گیری با شما در صورت حضور نداشتنتان در محل را هم داراست.

دزدگیر اماکن که از آن با نام های زیر نیز یاد میشود، سیستم برقی ضد سرقت برای پیشگیری و اعلان سرقت از اماکنی مانند منزل، خانه، مغازه، فروشگاه، بویتک، سوپرمارکت، ویلا، سوله، سالن تولید کارخانه و انبارهایی با اجناس ارزشمند می باشد.

سیستم دزدگیر امکان:

سیستم دزدگیر اماکن یکی از قسمت های مهم سیستم های نظارتی – امنیتی – حفاظتی است. همان گونه که از نام آن مشخص است، ساختار و تکنولوژی این سیستم به صورتی است که سرقت یا دزدی را تشخیص داده و آن را به صورت آژیر و یا موارد دیگر به مخاطبین خود اعلام می نماید. به همین علت با نام های دیگری نیز شناخته میشود. دزدگیر اماکن تلفن کننده، دزدگیر سیم کارت خور، ریموت برد بالا، کنترل دزدگیر از راه دور، آژیر، باتری، حافظه ۲۰ تایی، دزدگیر اماکن فایر وال، دزدگیر اماکن فایو استار، دزدگیر اماکن هگزا، دزدگیر کلاسیک، دزدگیر پارادوکس، دزدگیرگپ، نمایندگی فایر وال، نمایندگی کلاسیک، نمایندگی هگزا، مگنت بیسیم، ریموت استیل میت، قطع کردن آژیر از منزل و جاگذاری صحیح دزدگیر در پروژه ها.

سیستم دزدگیر اماکن که آن را اعلام سرقت نیز می نامیم جهت اعلام سرقت در اماکن مسکونی – تجاری – اداری و صنعتی به کار میرود.

نصب دزدگیر بر روی درب های ضد سرقت

امروز با توجه به گستردگی استفاد ه از درب های ضد سرقت ، دزدان راههای بازکردن این نوع درب ها را بخوبی پیدا کرده اند و این نوع در ب ها که ضد سرقت نامیده می شوند عملاً دیگر ضد سرقت نیستند بلکه درب ایمنی می باشند  . باتوجه به این مورد اخیراً جهت مقاوم نمودن درب های ضد سرقت در مقابل سرقت ابداع جدیدی انجام گرفته که آن نصب سیستم دزدگیر درب ، روی درب های ضد سرقت می باشد . البته این نوع دزدگیر را می توان روی درب های معمولی هم نصب نمود .

شاید در اوایل شروع استفاده از درب ضد سرقت سارقین به سمت ساختمانهائی که در آنها درب ضد سرقت استفاده شده بود نمی رفتند ولی با گذشت زمان سارقین هم خود را با شرایط وفق داده و روشهای باز کردن اینگونه دربها را فرا گرفته اند روشهایی از تخریب رویه درب با دیلم تا تخریب قفل و سیلندر درب متاسفانه در حال حاضر علی الرغم حرفه ای شدن سارقین در باز کردن وقفل آن دربهای ضد سرقت بدلیل رقابت قیمتی تولید کنندگان هر روزی از کیفیت استراکچر درب ضد سرقت کاسته شده و باز کردن آن آسان تر می گردد برای مثال ضخامت ورق چهار چوب ؛ضخامت وعرض ورق داخل درب کم می شود تا قیمت درب اقتصادی تر شده و فروش آن آسان تر شود.

نصب دزدگیر مجیک بر روی درب ضد سرقت

حدود ۱۰ سالی است که در ایران استفاده از درب ضد سرقت استفاه میشود و بصورت مرسوم شده است.دیگر خبری از درب هایی با امنیت پایین نیست
امروزه درب های ضد سرقت از امنیت بالایی برخوردارند اما برای امنیت بالاتر آن میتوان بر روی آن دزدگیر های جانبی نیز نصب کرد.نصب دزدگیر مجیک بر روی درب ضد سرقت یکی از آن هاست.در گذشته سارقین به سراغ خانه هایی که درب ضد سرقت داشتند نمیرفتند اما امروزه فقط خود درب ضد سرقت به تنهایی تضمین کننده امنیت منزل یا محل کار شما نیست.سایر دزدگیرهایی که بر روی درب ضد سرقت نصب میشود بسیار کار آمد است.دزدگیر مجیک یک دزدگیر کاملا کارآمد است به راحتی بر روی درب ضد سرقت نصب میشود.کارکرد دزدگیر مجیک به این صورت است که علاوه بر داشتن آژیر که باعث میشود همسایگان متوجه سارق بشوند .امکان ارسال پیامک به سه تلفن همراه را دارد و باعث میشود شما فرصت کافی برای تماس با پلیس را داشته باشید.

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,راشا تولید کننده ی انواع درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چیست؟

در سال‌های اخیر یکی از تجهیزات ساختمانی که استفاده از آن‌ها افزایش یافته، درب ضد سرقت است. درب ضد سرقت همانگونه که از اسم آن مشخص است به درب های گفته می شود که مانع ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن و قابل اطمینان باشد که شایان ذکر است اطمینان به منزله صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی می توان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده نمود و به استحکام درب های ضد سرقت پی برد.
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت راشا,اجزای درب ضد سرقت

اجزای درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت یکی از پیش بینی هایی است که برای بالا بردن امنیت اماکن و ساختمان های مختلف استفاده می کنند. این گونه درب ها دارای اجزا و تکنولوژی ساختی متفاوت با درب های معمولی هستند و در ساخت این گونه درب ها از جزا و قطعاتی استفاده شده است تا میزان ایمنی درب افزایش یابد.
درب ضد سرقت راشا,انواع درب ضد سرقت,درب ضد سرقت کدام است؟

انواع درب ضد سرقت

اگر به دنبال انتخاب درب ضد سرقت مناسب منزل خود هستید، بدون تردید ذهن شما درگیر این مساله شده که محصول کدام کشور بهترین گزینه است؟ بدون درنظر گرفتن توان مالی که به سادگی پاسخ این پرسش را می دهد؛ می توان با در نظر گرفتن برخی موارد ساده در این زمینه، بهترین گزینه را انتخاب کرد.
درب ضد سرقت ایرانی,مشخصات درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت راشا

درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت راشا داخل ایران ساخته می شود و دارای کیفیت خوبی است که این کیفیت می تواند قابل مقایسه با نمونه های خارجی باشد. اين نوع دربها از نظر ظاهری کاملاً مشابه درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه می باشند، البته در ایران درب هایی با ظاهر مشابه درب های ضد سرقت چینی نیز تولید می شود.